iOS için Evernote Skitch uygulaması 2.6 sürüm ile iPhone ve iPad kullanıcılarına sunuldu.

“Fikirlerinizin basit, etkili ve sanal olarak iletişime girmesini sağlayan uygulama” şeklinde tanımlanan Skitch, güncellenmiş haliyle iPhone ve iPad cihazlarınıza gelecek. Şimdi Skitch 2.6 ile iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraf çekmek ya da ekran görüntüsü almak çok daha kolay.  Çektiğiniz fotoğrafın ya da ekran görüntüsünün üzerinde işaretleme yapabilir ve bunu istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

iOS için Evernote Skitch uygulamasını hemen buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Evernote Skitch indir

Skitch uygulaması hızlı talimat vermek, esinlenmeleri ve fikirleri paylaşmak, tasarım geri bildirimi yapmak ya da sadece bir noktaya dikkat çekmek için iletişim kurmanın en iyi yoludur. Ayarlanabilir Tuval, resminizin, haritanızın ya da ekran görüntünüzün köşesine boş yer eklemenize izin verir. Böylece içeriğinizi engellemeden dikkat çekmek istediğiniz şeyi vurgulayabilirsiniz.

evernote skitch 2.6

Resminizin köşesine not alırsanız, tuval, çalışmanız için size daha geniş bir alan vermek üzere genişler. Böylece not yazmanızı kolaylaştırır.

Skitch 2.6 versiyonunda şekiller minimum boyutlardadır. Böylece kendi resminizin üzerinde geniş ayrıntılarla vurgulama yapabilirsiniz. Bu sürümde ayrıca hata onarmalar ve geliştirmeler de mevcuttur.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz