Apple, güncellemeleri ile beraber kullanıcıların cihazlarını geliştirmeye devam ediyor. Apple tarafından şimdi de iOS 13.5.5 ve iPadOS 13.5.5 sürümü yayınlandı. Beta sürümü sayesinde birçok yeniliğe daha da erken ulaşabilirsiniz. Beta sürecine dahil olan kullanıcılar için duyurulan güncelleme ardından iOS 13.5.1 kararlı sürümü de yayınlandı. Apple Geliştirme Merkezi tarafından yayınlanan güncellemede oluşan bazı hataların giderildiği de açıklandı.

Gelen beta sürümü ile beraber kullanıcılara ne gibi yenilikler geleceği şu an için bilinmemektedir. Değişiklikler ve yenilikler hakkında detay verilmese de işletim sisteminde olan hataların kaldırıldığı açıklandı. Apple’ın bazı açıkları ortaya çıktı ve bu hatalar gelen güncelleme ile giderildi. iOS 13.5.5 Beta sürümü ile beraber iPasOS 13.5.5 Beta sürümü de yayınlandı. Diğer sürüm gibi bir yenilik olacağının açıklamasının gerçekleşmediğini de sizlerle paylaşmış olalım.

macOS Catalina 10.15.6 Beta sürümünün de yayınlandı ve Apple Mac cihazlarını da unutmadı. Mac cihazları için gelen Catalina 10.15.6 Beta sürümü de kullanıcılar sunuldu. Yayınlanan güncelleme ile beraber batarya sağlığında iyileşmeler, FaceTime video görüşmesinde iyileştirme ve hata düzeltmeleri geldi. Apple özellikle hata onarmak için getirdiği bu güncelleme sayesinde birçok iyileştirmeler gerçekleşecek gibi görünüyor. Güncelleme hakkında gelen bilgi şimdilik bu kadar. İlerleyen günlerde güncelleme ile gelen özellikleri sizlerle paylaşacağız. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz