iPad için hazırlanmış Google Uygulaması, artık iPhone 6S ve iPhone 6S plus ile birlikte tanıtılan 3D Touch özelliğini destekliyor. iPad Google Uygulaması için gerçekleşen ve kısa bir süre önce App Store üzerinde de yayınlanan güncelleme ile birlikte iPad kullanıcılarının uzun süredir beklediği bir özellik daha cihazlardaki yerini almış oldu.

Bilindiği üzere yeni iPhone modelleri ile beraber sunulan bazı yenilikler oldukça ilgi çekmişti. Söz konusu yenilikler arasında yer alan 3D Touch özelliği ise diğerleri arasında öne çıkıyordu. Bu özelliğe göre, parmağınızı uygulama simgesine basılı tutmanız halinde birçok seçenek çıkıyor ve birkaç tıklama ile yapabileceğiniz işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize imkân tanınıyordu. Ancak söz konusu özellik yalnızca iPhone 6S ve iPhone 6S Plus üzerinde bulunuyor.

Google-3D-Touch-ipad

Gelen güncelleme ile birlikte artık iPad kullanıcıları da 3D Touch özelliğini kullanabiliyorlar. Ayrıca yine aynı güncelleme sonrasında çoklu çalışma desteği de geldi. Artık tek ekranda iki pencere açabilir ve birçok işi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz.

iPad için Google İndir

[appbox appstore 284815942]

Kaynak: App Store

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz