iPad Pro 10.5 inç cihazlara gelen güncelleme ardından cihazlarda yaşanan sorunlar olduğu ortaya çıktı. Birçok kişi tarafından gelen bilgilere göre, güncelleme ardından cihazlar yeniden başlatma ekranında takılı kalıyor. Oldukça sinir bozucu olan bu durum güncelleme sonrasında yaşandığı için birçok kullanıcı tarafından şikayet geldi. Güncellemeler cihazların daha da iyileşmesi için gönderiliyor.

iPadOS 13.4.1 ve iPadOS 13.5 güncellemeleri ile bu sefer iyileştirme olmadı aksine sorunlar ortaya çıktı. Kullanıcılar tarafından gelen şikayete göre cihazların sürekli yeniden başlatıldığını ve cihazın etkisiz hale gelmesine neden olduğu dile getirildi. Bu sorun tüm iPad sahiplerini etkilemediğini ve bazı kullanıcıların bu hatayı yaşadığını sizlerle paylaşmış olalım.

Kullanıcıların şikayetinde elde edilen sonuca göre bazen cihazın kilidini açtıkları anda iPad Pro yeniden başlatılmasını gerektirecek bir sorun olduğu çıkıyor. Bazı kullanıcılar ise 13.4.1 sürümünden sonra 11 inç iPad Pro cihazlarında da aynı problem yaşandığı söylendi. Apple tarafından bu konu hakkında henüz bir açıklama gelmese de ilerleyen günlerde bu sorunun çözülmesi bekleniliyor. Apple tarafından gelen açıklamayı ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz