Bu yıl içinde çıkışının olması beklenen iPhone 11 3 kamera ile adını duyurdu. Sonbahar ayında iPhone 11 ve iPhone 11 Max çıkışının olacağına dair bilgiler vardı. Şimdi ise çıkan bilgilere göre iPhone 11’in 3 kamera özelliğine sahip olduğuna dair bilgiler çıktı.

iPhone 11 nasıl geliyor?

Son zamanlarda popüler olan çoklu kamera özelliği en son Huawei Mate 20 Pro’da en son seviyede olduğunu da belirtmiş olalım. Tanıtımı gerçekleşen iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS modelleri yine de Mate 20 Pro’nun fotoğraf kalitesi konusunda geri kaldığını da belirtelim. Bu durum Apple’ın kamera konusunda kendini ön plana çıkarması için geliştirmesi gerektiğini gösteriyor. Bu durumda da iPhone 11’de 3 kamera göreceğiz.

iPhone 11’in Megapikseli ne olacak?

Sadece kameranın fazla olması telefonun kalitesini göstermiyor. Aynı zamanda kamera ile beraber megapiksel sayısını da yükseltmelidir. Apple ise megapiksel konusunda nasıl bir telefonla geleceği merak konusu.

iPhone 11’in tanıtımının sonbaharda olması bilinmesi ardından şimdi ise 2020 yılında çıkacak olan iPhone 12 gündemde yerini aldı. Gündemde yerini alan söylentilerden biri de iPhone 12’nin 3D lazer destekli kameraya sahip telefona olacağıdır.

2020 yılına daha çok zaman var ve şimdiden telefon söylentileri çıktı ilerleyen süreçte telefon hakkında daha çok bilgi çıkacaktır. Ancak bizi şimdi ilgilendiren iPhone 11’in nasıl geleceğidir. Rakipleri oldukça güçlü olan ve birçok konuda rekorları zorlaması bu durumda iPhone’u zorlayabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz