iPhone 11 Max’e ait olduğu iddia edilen bir kılıf kısa süre önce çıkan bir iddia ile tamamen doğru orantılı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

iPhone 11‘in üç arka kamerası ile gelecek olmasına dair birçok söylenti yerini koruyor diyebiliriz. Özellikle bu söylentilere destek adına bir iPhone aksesuarı da gündemde yer edindi.

Telefon aksesurarları satışıyla akıllarda iz bırakan MobileFun‘ın sitesinde yer alan Olixar marka bir kılıf ile tam 3 kamera yeri görülüyor. Görsele baktığımızda iPhone 11 Max‘i üç lens ve bir flaş yeri ile görmekteyiz. Bu bakımdan teknik özelliklerine ise ulaşmak şimdilik mümkün durmuyor. Ancak telefonun henüz dahi 3 adet 12MP sensör ile geleceği söylenmekte.

Olixar iPhone 11 Max

Olixar’ın iPhone 11 Max adı ile gündeme taşıması ise farklı bir duruma yer veriyor. Elbette gerçek ismi şuan belli olmasa bile, Olixar’ın isim ve kamera konusunda ortaya çıkarmış olduğu ürün ve görseller de yinede temkinli yaklaşmamız gerekmekte. Yinede firmanın akıllı telefonun gerçek ölçülerine erişim sağladığı düşünülüyor. Yada dedikodularla yola çıkmış olabilir.

Tüm iddiaları değerlendirecek olursak eğer, üç kamera ile geleceği artık kesin gibi. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz