Apple’ın ilerleyen süreçte tanıtması beklenen iPhone 11 ile alakalı yani 2019 model iPhonelar için yeni detaylar gelmeye başladı. Son sızıntılara göre iPhone 11 ile Night Sight özelliği gelebilir!

iPhone 11 Night Sight ile gelebilir!

Google’ın Pixel 3 model akıllı telefonu ile hayatımıza giriş yapan Night Sight modu ile beraber dikkatleri çekmeyi başaran şirketten hemen sonra, Apple bir adım atmayı hedefliyor. Bu özellik ile beraber yapay zeka, karanlık fotoları düzenliyor ve daha iyi ışıklı bir fotoğraf ortaya çıkıyor.

Son gelen haberlere göre, Apple‘ın bu yıl içerisinde tanıtacağı yeni iPhone 11 ile beraber Night Mode adında yani gece modu gelecek. Bunla beraber yeni iPhone’larda donanım ve yazılımsal olarak gelişen bir kamera olacağı kesin.

Max Weinbach sizlerinde bildiği gibi güzel sızıntılar ile hayatımıza girdi. Yeni gece modu yani düşük ışıkları fark eden sensörler otomatik olarak müdahale edecek. Weinbach iddiasına göre, bu özellik sizlerin tercihi doğrultusunda açılıp kapanabilecek.

Apple, daha iyi bir fotoğraf ve video için bu yıl ciddi bir adım atmış olabilir. Apple artık çok fazla gündeme konu olan düşük gece çekimlerine son verecek gibi duruyor. Apple’ın gece modları ise iPhone XS ve XR modellerine bir yazılım güncellemesi ile gelip gelmeyeceği belli değil. Donanım söz konusu olursa, elbette gelmeyecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz