Samsung Galaxy S20 bu yılın en iyi telefonları arasında yer alıyor. Kamerası ile öne çıkan yeni telefonun Apple’ın en iddialı telefonu olan iPHone 11’de olmayan bir çok özelliği barındırıyor. Bugün ise sizlere iPhone olmayan ancak Samsung Galaxy S20 modelinde yer alan bazı özelliklerden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Samsung Galaxy S20 özelliklerine baktığımızda S20 Ultra’nın en iyi özellikleri aslında Samsung S20 ve S20+ ile S20 Ultra özellik ve fiyat karşılaşmasına dayanıyor. Fazla uzatmadan konuya geçelim.

Space Zoom özelliği

Samsung Galaxy S20 aslında çok iyi bir kameraya sahip. 100x’e dek dijital zoom yapabiliyor. Yapay zeka ise destekli ve kameranın telefo lensi birleştiğinde Space Zoom ortaya çıkmakta. Telefon resmen bir dürbün oluyor. Pro Max iPhone’da telefoto lense sahip ancak 10x dijital zom yapmakta. Samsung ise 10 kat daha fazla bu işi yapıyor.

Köşeden Köşeye Ekran Özelliği

S20 modelinde Samsung’a ait sonsuz-o ekran patenti ve ekranı yer alıyor. Ekran tam mühendisliği konuşturmuş şekilde karşımıza geliyor. Selfie kamerası ile küçük bir delik olması tam anlamıyla ekrandan oluşan bir görünüm veriyor.

5G Bağlantısı

Henüz kullanılmasa bile iPhone’da 5G yer almazken Galaxy S20 modelinde 5G desteği yer alıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz