iPhone, akıllı telefon sektöründe her zaman zirvedeki yerini korumuştur. Ancak her zaman mükemmel telefon olacak diye bir kesinliği de yoktur. Kamera açısından mükemmel performans sergilese de bazı özellikler açısından kullanıcılara sorun yaratıyor. Birçok kullanıcı yeşil ekran hatasından muzdarip. Kimisi geçersiz SIM uyarısı alıyor kimisi de iCloud Geri Yükleme sorunlarından şikayet ediyor.
Ayrıca Face ID sorunları, birinci ve üçüncü taraf uygulamalarla ilgili sorunlar, RAM yönetimi sorunları, Exchange sorunları, iCloud sorunları, görsel sesli posta sorunları, Bluetooth sorunları, Wi-Fi sorunları ve ses sorunları hakkında da geri dönüşler alıyoruz.

iPhone 11 64 GB AKILLI TELEFON BEYAZ - Vatan Bilgisayar

Bizim sizlere önerimiz bu tür sorunlar hakkında geri bildirim sağlamanızdır. Apple ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, Apple Store’a veya yerel taşıyıcı mağazanıza gidebilirsiniz. Ayrıca şirketin web sitesi ile de iletişime geçebilirsiniz. İPhone 11, iPhone 11 Pro veya iPhone 11 Pro Max’inizde sorunlar yaşıyorsanız ve iOS 14.4.1 çalıştırıyorsanız , telefonunuzun yazılımını eski sürüme geçirmeyi deneyebilirsiniz.

iPhone 11, Pro ve Pro Max modellerinin Türkiye fiyatları açıklandı -  Webrazzi

Apple, yeni bir iOS 14.5 güncellemesini onayladı ve yazılım şu anda ve testten geçiyor. Bu yeni güncellemede, hata düzeltmeleri ve güvenlik güncellemeleri mevcut. Ancak güvenlik benim için herşeyden önce gelir diyorsanız, iOS 14.4.1’i yükleyin. Ancak iOS 13 çalıştırıyorsanız, iOS 14.4.1, iOS 14.0’ın güvenlik güncellemelerini de kullanmış sayılırsınız. Bunlara ek olarak, iOS 14, Home / HomeKit ve Safari’deki iyileştirmeler de dahil olmak üzere bazı güvenlik ve gizlilik yükseltmeleriyle birlikte geliyor. Bunun için gizlilik raporu seçeneğine gidebilirsiniz. Yanısıra araştırmacılar, Apple’ın iOS 14’e yeni bir “BlastDoor” korumalı alan güvenlik sistemi getirdiğini keşfetti. Sistem, Mesajlar uygulaması aracılığıyla saldırıların gerçekleşmesini önlemeyi amaçlıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz