10 Eylül tarihinde yani 3 gün önce tanıtımı gerçekleşen iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max cihazlara ilgi oldukça fazla oldu. Gündemde yerini alan Apple yeni cihazlarının tanıtımında büyük ses getirdi. Şimdi ise iPhone 11 ve iPhone 11 Pro’nun gece moduna ait kareleri ortaya çıktı. Cihazların tanıtımının ardından yetenekleri de kendini belli etti. Apple tarafından yeni akıllı cihazlarda pek çok gelişmiş özellik kullanıcılara sunuldu.

Apple’ın kamera konusunda iyi kameralarla gelmesi gündemde yerini alıyordu. Şimdi ise gece moduna ait iPhone 11 çekimi oldukça beğenildi. Google Pixel’in gece görüş moduna benzeyen bu mod günlük yaşamdan örnekleri ile karşımıza çıktı. Ortaya çıkan fotoğraflarda gece modu ile çekimin farkını fazlasıyla görüyoruz. Kanadalı model Coco Rocha, iPhone 11 ve iPhone X kameralarının gece performansının karşılaştırıldığı iki fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı.

İki kare arasında olan fark çok ciddi ve gece görüşü sayesinde iPhone 11’in kalitesi ortaya çıkıyor. iPhone 11 ile çekilen fotoğraf diğer fotoğrafa göre daha da aydınlık duruyor. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max’in üçü de gece modunu kapsıyor. Bu mod sayesinde flash kullanmanıza gerek kalmadan doğal görünümlü fotoğraflar çekebilirsiniz. Renkler doğal bir görüntü ile ortaya çıkıyor ve gece modu ile çekilen resimler oldukça kaliteli. Yukarıda olan resme bakınca kaliteyi siz de ayırt edebilirsiniz. Siz iPhone 11 serisinin gece modu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz