iPhone 11’e ait bir video yayınlandı ve sızıntılar sonucu yayınlanan bu videonun iPhone 11’e ait olduğu kesin gibi görünüyor. Apple tarafından yeni çıkarılacak olan iPhone 11, kamera ve batarya konusunda farklılıkla geliyor. Apple tarafından çıkarılacak olan iPhone 11, 10 Eylül 2019 tarihinde piyasaya sunulacak. Yeni çıkacak olan iPhone 11 hakkında her geçen gün farklı bilgiler çıkmaktadır. Bazıları söylenti bazıları da sızdırılmış haber olarak gündeme gelmektedir.

Tasarımı konusunda da farklı olan iPhone 11, gelecek ay satışa sunulacak. Sadece tasarımı değil aynı zamanda donanımı ile de gündeme oturacak olan iPhone 11 büyük bir merakla bekleniliyor. Sızdırılan bu video ile iPhone 11’in tasarımı ortaya çıktı. Yayınlanan videonun gerçek iPhone 11 olduğu düşünülüyor.

iPhone 11’in 3 model ile satışa çıkarılacağı bilgiler arasında yerini alıyor. Bu 3 model, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Max olarak kendini belli etti. Bu cihazların sırayla ekran boyutları 6.5, 6.1 ve 5.8 inçtir. iPhone cihazların üst kısmında bulunan kameranın kare şeklinde geleceği bu videoda ortaya çıkıyor.

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Max modelinde bataryası 4000 mAh olarak karşımıza çıkacaktır. Hızlı şarj desteği olacak olan cihazda 18 W yer alıyor. Kamera konusunda ise 2 kamerasında 2x optik zoom özelliği bulunmaktadır. Ayrıca telefoto kamerada yer alıyor. iPhone 11 Max ve  iPhone 11 Pro modelinde ultra geniş kamera yer alacak ve 120 derece görüşe sahiplik yapacak. Bu videodan elimize geçen bilgiler bunlardan ibarettir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz