Son iddialara göre alt seviye model olarak iPhone 11R’da yer alan özellikler son model telefonların önüne geçecek! İşte detaylar…

iPhone 11 modeli ile beraber tüm gözler Apple’a çevrildi. Ancak bir durum var oda iPhone 11R modeli oluyor. Çünkü bu yeni modelin bir farkı bulunuyor. Oda pil ömrü oluyor…

Bu durumun ise bazı nedenleri yer alıyor. Bu nedenlerin başında ise iPhone XR’dan daha fazla yüksek olan bir pil gücü oluyor. TheElec’e göre iPhone 11R modeli tam 3110mAh batarya kapasitesine sahip olacak. Bunun sebebi ise XR’a göre daha yüksek bir kapasite sunuyor olması oluyor.

iPhone 11R iddialı geliyor!

Gözle bakılınca küçük bir fark olsa bile, iPhone’lara göre çok daha iyi bir kullanım zamanı sunacağı kesin. Eylül 2019’da tanıtılacak olan bu modelin pil süresi diğer cihazlara göre daha yüksek oluyor.

Ek olarak TheElec‘i daha önceden savunacağımız güçlü bir sızıntısı olmadığını belirtelim. Bu iddiaların sadece birer iddia olduğunu hatırlatalım. Ek olarak ise Ming-Chi Kuo ise iPhone 11R’ın %5 bataryasının daha yüksek olacağını söylemişti.

Peki sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Artık Apple modellerinin şarjı Samsung gibi uzun gidecek mi?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz