Dünya geneline yayılan Covid-19 salgınından sonra maçlar, festivaller gibi birçok durum ertelendi. Teknoloji dünyasında da bazı cihazların çıkış tarihinde ertelenme yaşandı. Kısa bir süre önce Apple’da bu konuda ertelemeye geçti ve mağazalarını kapattı. iPhone 12 çıkışının da erteleneceği düşünülüyordu ancak Tayvan medyasında yer alan haberde Apple, iPhone 12 üretimini ertelemeyeceğini belirtti. Bu durum iPhone 12’yi bekleyenleri sevindirdi

Şu an için müşteriler ve tedarik zincirlerinin ikisi de akıllı cihazların ön yüz işleme süresini en aza indirmek istiyor. Nikkei News tarafından yayınlanan habere göre Apple, iPhone 12’lerin satılmamasından dolayı çıkış tarihinde birkaç ay erteleme gerçekleştirebilir. Ancak son habere göre iPhone 12 modelleri piyasaya bu yılın sonbahar ayında piyasaya sunulacak.

iPhone 12 modeli 4 ayrı varyant ile karşımıza çıkacak. Modeller A14 yongası ve 5G desteği ile gelecek. Yüksek seviye olan modeller 3 boyutlu kamera teknolojisine sahip olacak. Kısacası iPhone 12 modeller virüsten etkilenmeyecek ve bu yılın sonbahar ayında satışa sunulacak. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz