Sonbaharda piyasaya çıkması beklenen iPhone 12’nin maket modelleri görüldü. Modellerin düz kenara ve 3 arka kameraya sahip olduğu dikkat çekiyor. Buna ek olarak maket modellerin orijinal sürümlerde aynı olmayabileceğini da belirtelim.

Bu yıl çıkacak olan yeni iPhone 12 maket modellerini internet ortamında gördük. Twitter’da Sonny Dickson tarafınca yayınlanmış olan iPhone 12 üçlüsünün maket modellerine baktığımızda farklı boylarda üç modelin düz kenarlara ve arkada üçlü kameraya sahip olduğunu görüyoruz.

Farklı boylarda maket modellerin ekran boyutları ise 5.4, 6.1 ve 6.7 inç olarak yer alıyor. Düz kenarlı ve üçlü kamera dizilimi ile gelen maketler iddiaları doğrular gibi duruyor.

Kamera sayıları farklı olabilir!

Dickson, maket modellerin orijinal modellerle birebir aynı olmama ihtimalinin olduğunu söylüyor. Bu bakımdan Dickson’ın yayınlamış olduğu görseldeki en küçük iPhone’da üçlü kamera diziliminin yer almaması gerekiyor.

Dickson’ın bu görselleri ne şekilde elde ettiğini veya görsellerin ne kadar doğru olduğu henüz bilinmiyor. Çoğu aksesuar üreticisi şuan yayınlanmamış Apple ürünleri için bazı model maketler üretiyor. CAD sızıntılarının ve iddialardan yola çıktıklarını belirtelim.

Dickson’ın maketlerinden önce 14 Haziran’da da kalıpların görselleri ortaya çıkmıştı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz