Eylül ayında iPhone severler ile buluşacak olan iPhone 12, yeni konsept çalışmaları ile kendini belli etti. Bir YouTube kanalında yayınlanan bilgide iPhone 12 hakkında detaylar verildi. iPhone 11 Pro’dan izler taşıyan iPhone 12’nin detaylarını inceleyelim..

Cihazın ön kısmında çentikli bir tasarım yerini alıyor. Ancak iPhone 12 modelinin daha da ince çentikli bir tasarım ile geleceği söylentiler arasında yerini alıyor. Dörtlü kamera sistemine sahip olan cihazın pil gücü ise 4.500 mAh’tır. Ayrıca cihaz 12 watt hızlı kablosuz şarj teknolojisine sahip. 120 Hz ekranı ve 6.7 inç ekran bünyesi sayesinde daha da keyifli görüntü sunacak.

iPhone 12, 60 kare 8K video kaydetme özelliği ile karşımıza çıkacak. Ayrıca cihaz LIDAR teknolojisiyle beraber gelecek. LIDAR teknolojisi; etrafta bulunan nesnelerin mesafesini 5 metreye kadar ölçebiliyor ve iç mekan, dış mekan ayırt etmeden bu sistemi gerçekleştiriyor. iPhone 12’nin çıkış tarihinin ise Korona virüsü nedeniyle erteleceğine dair bilgiler yer alıyor. Şimdilik ortaya çıkan bilgiler bu kadar ve gelen detayları sizlerle paylaşacağız. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz