iPhone 12 henüz daha yeniyken iPhone 13’ün planı hazırlanıyor. Görünüş olarak iPhone 12’ye benzeyen cihazın parmak izi tasarımı sensörün altında olacağı tahmin ediliyor. iPhone 12’nin satışlarında hayal kırıklığı yaşayan şirket iPhone 13 için mini bir telefon piyasaya sürer mi bilinmiyor.

iphone 13 ile ilgili görsel sonucu

Telefonun özelliklerine gelecek olursak, özellikle parmak izi okuyucusu dikkat çekiyor. Bir süre yetersiz güvenlik önlemi olduğu için parmak izi okuyucusu tercih edilmezken şimdi bu özelliğin sensörün altında olacağı tahmin ediliyor. Tasarım olarak ise 12’ye benzer bir tasarıma sahip olacağı bekleniyor. Kesin özellikler belli olmasa da işlemci tarafında 5 nm üretim süreci ile üretilecek A15 Bionic işlemci ile karşımıza çıkacak. Apple’ın iPhone 13 Pro ve Pro Max için 120 Hz ekran yenileme desteği sunması da beklentiler arasında. Şirketin ise bunu ne kadar benimseyeceği merak konusu.

iphone 13 ile ilgili görsel sonucu

Bu özelliklerin yanısıra, iPhone 13 Pro ve Pro Max özelliklerinin arasında birde videonun alan derinliğini sonradan düzenleme seçeneği olacağı bekleniyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz