iOS 7 işletim sisteminin tanıtılmasıyla birlikte artık gözler iyice Apple’ın sıradaki müstakbel iPhone’u olan iPhone 5S’e çevrilmiş durumda. Buna bağlı olarak da söz konusu akıllı telefonun geliştirilme aşamasında elde edilen fotoğrafların sızma sayıları da arttı. Buna son örnek yabancı bir mecra olan ve Apple’a yakınlığı ile bilinen MacRumors tarafından sızdırılan iPhone 5S fotoğrafı oldu.

iPhone 5S fotofraf mobil13

Telefonun arka bölümü ve iç kısmına dair iki fotoğrafın paylaşılmasıyla ürünle ilgili olası özellikler ve tasarım üzerine öngörüler de şekillenmeye başladı. Özellikle de iç kısımları gösteren soldaki fotoğrafın daha önce sızan fotoğraflara oldukça benzemesi söz konusu öngörüleri güçlendirecek türden. 5.92 Whr bataryanın yer aldığı cihazın iPhone 5’te yer alan 5.45 Whr değerindeki bataryada daha üstün olduğunu görebiliyoruz.

Sağdaki fotoğrafta da LED flaş destekli yeni kameranın da bulunduğu arka yüzeyi görüyoruz. Çift LED flaş kullanacak olan cihazla ilgili önümüzdeki günlerde çok sayıda fotoğraf ve bilgi sızmaları bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz