iPhone 5S olası isimli sıradaki iPhone’un Apple tarafından düzenlenen WWDC isimli etkinlikte tanıtılması oldukça düşük bir ihtimaldi. Buna bağlı olarak bir sonraki etkinliğin merkezinde iPhone 5S’in olması beklenirken yeni bir fotoğraf sızdı.

Önümüzdeki eylül ayında ve daha net bir tahmin yapmak gerekirse 21 Eylül’de tanıtılması beklenen yeni iPhone için sızan bilgiler ve fotoğraflar söz konusu cihazın özelliklerine dair önemli ipuçları sunuyor. Yine alüminyum gövdeye sahip ve daha ince bir dış yapıyla gelmesi beklenen cihazın test sürümlerine dair fotoğraflar da sızmaya devam ediyor. Son sızan fotoğraf telefondaki yonga setine yönelik önemli bilgiler veriyor.

iphone 5s a7 yonga seti mobil13

Apple model numarası APL0698 isimli yonga setinin görüntülendiği yeni fotoğraflar bize ürünün A7 yonga setini kullanacağını gösteriyor. Hatırlatmak gerekirse iPhone 5 üzerinde APL0598 model numaralı A6 yonga seti yer alıyordu.

A7 yonga seti iphone 5S

Eğer fotoğraflardaki yonga seti sıradaki iPhone’da yer alırsa muhtemelen hem işlemci, hem ekran işlemcisi hem de ara bellek konusunda birkaç adım ileriye gidileceği kesin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz