iPhone 6 akıllı telefonun tanıtılmasına çok az bir süre kala telefonun fotoğrafları ve ayrıca videoları sızmaya devam ediyor. Aynı kaynaktan gelen bu sızıntılar beynimizde cihaza dair bir fikir oluşturdu bile.

Önce birkaç fotoğrafı sızdıran bu kaynak daha sonra 10 saniyelik bir videoyu kullanıcılarla paylaştı. Çinli web sitesi cnBeta tarafından sızdırılan bu fotoğraflardan, iPhone 6 telefonun metal bir gövdeye sahip olacağı sonucu çıkarılıyor. Ayrıca arka kısımda çift True Tone flaş olduğu da görülüyor. Köşelerin biraz kıvrımlı olması da önceki dört iPhone cihaza göre farklılığı ortaya koymakta. Fotoğrafta görülen iPhone 6 cihaz, telefonun gümüş renkli modeli. Söylentilere bakılırsa cihazın bir gri ve bir altın renkte modeli olacak. Ana sayfanın arayüzü, bir miktar boşluğun dışında, iPhone 5S’e çok benziyor. Ayrıca cihazın iOS 8 ile yülü olarak geleceğini de hatırlatalım.

İşte sızdırılan iPhone 6 fotoğrafları:

 

iPhone 6’nın Çalışırken Görüntülendiği Video Sızdırıldı

iPhone 6 telefonun hemen hemen her özelliğinin görüldüğü tüm bu fotoğrafların yanı sıra aynı kaynak bir de video yayınladı. Bu videoda parmak izi tarayıcısıyla korunan ekran kilidi, sağlık uygulaması ve telefonun ayarları görülüyor.

Şimdi sizi o video ile baş başa bırakıyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz