Sürekli olarak gelişim içinde olan teknoloji dünyasının en gözde cihazları olan akıllı telefonlar için neredeyse her hafta yeni bir model çıkıyor. Firmalar var olan cihazlarını güncellerken yeni cihazlar çıkarmayı da ihmal etmiyor.

Akıllı telefon alanının devlerinden Apple‘ın, sonbahar aylarının başında piyasaya süreceği akıllı telefon iPhone 6 daha çıkmadan piyasaya damgasını vurdu ve en çok konuşulan cihaz oldu. iPhone 6, yeni ve farklı özellikleri ile ilgi odağı olmayı bekliyor. iPhone kullanıcılarına farklı bir telefon kullanım keyfi sunmak isteyen teknoloji devi, yeni çıkaracağı telefon ile yine ezberleri bozmak istiyor.

iPhone 6’nın 4,7 inçlik bir ekran boyutu ile geleceği tüm teknoloji dünyasının malumuydu. Herkesçe kabul gören bu durumdan sonra Apple’ın iPhone 6‘yı piyasaya süreceği tarih hakkındaki spekülasyonlar da güç kazandı. 9 Eylül‘de piyasaya çıkması beklenen akıllı telefon için Spigen firması da kılıf hazırladı ve bu kılıfları satışa sunmaya başladı.

Spigen firması mobil cihazlar için çeşitli aksesuarlar geliştirerek ismini duyuran ve bu alanda önemli yere sahip bir firma. Aynı firma geçen yıl Apple imzalı iPhone 5s ve iPhone 5c için de kılıflar tasarlamıştı. Üstelik yeni gelecek olan telefon gibi o kılıflar da telefonlar daha piyasaya çıkmadan satışa sunulmuştu.

iphone 6 kilif

iPhone 6 Kılıflarının Fiyatı

Spigen firması genel sitesinde kılıfları satışa çıkardıktan kısa bir süre sonra Türkiye sitesinde de sergilemeye başladı. Daha önce amazon.com‘da da yer alan ve 4,7 inçlik iPhone 6 kılıfları 49.49 TL‘den satışa sunuldu. iPhone 6 kılıfları şimdiden sahip olmak isteyenler için Spigen’in resmi Türkçe sayfasında satışa çıktı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz