iPhone 6 hakkında her geçen gün yeni bir bilgi sızmakta ve bu durum yeni telefonun Eylül’deki resmi tanıtımına kadar da böyle devam edecek gibi görünmekte.

iPhone 6 hakkında yeni sızan bilgi, eğer tamamen doğruysa, son derece yoğun ilgi çekmekte. Buna göre, yeni iPhone 6 cihaz arkasındaki Apple logosunda harika bir detaya sahip olacak. Apple logosu bir çeşit bildirim ışığı şeklinde görev alacak.

Apple logosu, yeni bir bildirim geldiğinde sizi yeni bir bilginin beklediğini gösterir şekilde yanacak. Aslında Apple logosuna yüklenen bu tip bir özellik daha önce Apple tarafından üretilen dizüstü bilgisayar serisinde de yer almaktaydı. Fakat iPhone 6’da görülecek niteliğin daha kullanışlı olacağı düşünülmekte.

iPhone 6’nın Tasarımı Neredeyse Tamamlandı

Varsayımlar şu fotoğrafta görülen ayrıntılara göre yapılmakta. Bu görsel aynı zamanda iPhone 6 telefonun hemen hemen son tasarımını da göz önüne getiriyor.

apple logo_notification

Burada iPhone 6 telefonun arka kısmı görülüyor ve Apple logosunun arka kısma oyularak yerleştirildiği çok açık. Oyuk yere gömülen bir parça plastik son derece ince olduğundan arka tarafa ışık aktarabilir. Fakat bunların tümü elbette birer tahminden ibaret.

Apple’ın, kullanıcıların karşısına ne ile çıkacağını Eylül ayında göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz