Steve Jobs’ın hayatta olduğu dönemlerde Apple firması her zaman kullanıcılarının kılıf kullanmalarına sıcak bakmayan bir firma olarak tanınıyordu. Ürettikleri cihazların dış tasarımlarının estetik duruşuna gölge düşürdüğünü ve hali hazırda cihazların ekranlarının korumalı olduğunun altını çizen Apple yetkilileri kılıf kullanmaya son derece karşı bir firmaydı.

iPhone’un görsel şıklığına gölge düşürdüğüne her zaman inanan Steve Jobs’ın yönetimindeki Apple, iPhone 5s modeli ile bu politikalarını değiştirmiş ve fiyatları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Apple markalı kılıflarını satışa çıkartmaya başlamıştı. Bugün ise satışta olan Apple markalı kılıflar arasında bir yenisi daha eklendi.

iPhone Bataryalı Kılıf Fiyatı Ne Kadar?

iPhone 6S için piyasaya çıkartılan bu yeni kılıf yine Apple’ın kendi imzasını taşıyor. Fakat bu kılıf bildiğiniz koruyucu kılıflardan değil. Bataryalı kılıf olarak adlandırılan bu kılıflar iPhone 6 ve iPhone 6S cihazları ile uyumlu olarak çalışıyor. iPhone 6s Smart Battery olarak adlandırılan bu kılıfların şimdilik beyaz ve siyah gibi iki ayrı renk seçeneği mevcut. iPhone 6 batarya kılıfının Apple Store’da yer alan fiyatı ise 379 TL olarak belirlenmiş durumda. iPhone 6s Smart Battery’lerin silikon malzemeler üretildiğinin de altını çizmek gerekiyor.

iphone-kilif

Uyumlu iPhone cihazlarınızı bu akıllı kılıflar ile şarj ettiğiniz takdirde 25 saate varan uzun konuşma süresini elde edebiliyorsunuz. Ayrıca LTE yani 4G ile 18 saate kadar internet kullanım süresi de sizlerin oluyor. Müzik çalma ve video oynatma süreleri ise kılıf ile birlikte 20 saate kadar çıkabiliyor.

Kaynak: 9to5mac

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz