iPhone 6S ön sipariş tarihi 11 Eylül olarak belirlendi. Apple iPhone hayranlarının merakı artmış durumda. Bu meraklı bekleyiş 11 Eylül’de sona erecek. iPhone 6S ile ilgili pek çok sızıntı mevcut.

Apple Eylül ayında yeni iPhone cihazlarını duyuracağı bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ile tanışacağız. iPhone 6S ön sipariş tarihi 11 Eylül olduğuna göre etkinliğin 8 ya da 9 Eylül günü yapılacağını tahmin edebiliriz.

Ön sipariş tarihi Fransız bir tedarikçi tarafından sızdırılmış durumda. Etkinlik tarihi yaklaştığı için böyle sızıntılarla daha çok karşılaşacağız.

iPhone 6S Ön Sipariş

Apple bu yıl da cihazlarını tanıttığı tarihi değiştirmedi. Samsung ise Apple’dan önce davranmak ve daha çok cihaz satmak istedi. Bu yüzden Samsung Galaxy Note 5 ile Samsung Galaxy S6 Edge Plus telefonlarını erkenden tanıttı.

Şirketin yakın bir tarihte etkinlik tarihini açıklaması ve bunun için basın mensuplarına davetiye göndermesi bekleniyor.

Yeni iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Nasıl Olacak?

Yeni cihazlar hakkında bilinen bazı detaylar mevcut. Öncelikle iPhone 6S ve iPhone 6S Plus cihazların 12 MP arka  kamera taşıması ve yeni A9 SoC ile 2 GB RAM bulundurması bekleniyor. Ayrıca Force Touch destekli dokunmatik ekranlar ile müşterilerin beğenisine sunulmaları söz konusu. Aksi takdirde cihazlar geçen yıl çıkan iPhone telefonlara çok fazla benzeyecek.

Neler olacağını yeni sızıntılarla öğreneceğiz.

Kaynak : Mobil135 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz