Akıllı telefon üreticileri cihazlarının bir seri şeklinde piyasaya sürüyorlar. Amiral gemilerin pazarda satışa sayılarına göre öne çıkılabilen bu dünyada bilişim firmalarının en önemli amacı tutulabilecek seriyi yakalamak. Kullanıcı taleplerine odaklı bir şekilde geliştirilen içeriğin yanı sıra tasarımın da önemi burada önemli rol oynuyor. Sosyal hayatta da yine iletişim aracından ziyade eşyaya ve aksesuara dönüşmesiyle akıllı telefonların görüntüsü önem arz ediyor. Yaşanan bir problemden dolayı artık kullanılamaz hale gelirse tamir ettirmekten başka çözüm yolu kalmamakta. Elbette bunun maddi anlamda vereceği bir kayıp da var. Özellikle önümüzdeki aylarda bir sonraki modelini çıkaracak olan Apple‘ın iPhone 7 Plus ekran fiyatı hakkında insanlardan pek fazla talep var. Cihazın ekran fiyatları bir hayli yüksek olunca ister istemez tepki de alınabiliyor ancak iPhone için uzun süredir işleyiş böyle devam ediyor.

iphone-7-plus-ekran-tamiri-fiyat

Türkiye’deki kur farkından dolayı bir hayli fazla olan etiket fiyatı için verilen meblağ epey bir büyük. Bu nedenle titiz kullanıma dikkat edilirken günlük yaşamımızda dalgınlığa geldiğimiz anda telefona zarar gelebiliyor. En hassas kısım ise her telefonda olduğu gibi iPhone 7‘de de ekran.

iPhone 7 Plus Ekran Tamiri

Ekranınızı tamir ettirmeniz elbette hem kullanım keyfi hem de dışarıdan görünüş için önemli. Bu noktada ekrana gelen zararın maliyet karşılığını da merak ediyorsunuz. Eğer iPhone 7 Plus modeline sahipseniz ekran tamiri fiyatı için 609 TL’yi gözden çıkarmalısınız. iPhone 7 ekran tamiri fiyatı ise 529 TL. Halihazırda sadece bu fiyatlara dahi birçok akıllı telefon bulabilecekken telefonun sadece ekranı için servise bu fiyatları ödemeniz gerekiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz