Bu yazımızda iPhone cihazlar için en iyi konum bulma uygulaması konusunda bilgi vereceğiz. En iyi konum bulma uygulaması, Find Loca uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde çocuklarınızı takip edebilir ve aynı zamanda kaybolan iPhone telefonu bulma ya da çalınan telefonu tespit edebilirsiniz. Bu uygulama iPhone cihazlar için en iyi konum tespit uygulamasıdır.

Zamanın kötü olmasından dolayı, yakınımızda olan kişilerin güvenliğinden de şüphe duyabiliriz. Güvenliklerinden emin olmak için Find Loca uygulamasını indirerek, takip sistemini oluşturabilirsiniz. Güvenli ve pratik olan Find Loca, harita üzerinden bir konum bulucu olarak görev yapmaktadır. Uygulamayı indirip bazı lokasyonlar belirleyerek, bu lokasyonlar sayesinde sistem, takip ettiğiniz kişinin girdiği ve çıktığı mekânlar konusunda size uyarı verir.

Bu takip sistemi sayesinde çocuğunuzun okulda ya da başka bir yerde olup olmadığına dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Merak ettiğiniz kişileri takip sistemi sayesinde görebilir ve neler yaptığını öğrenebilirsiniz. Bu uygulamayı çalıştırmak için de, uygulamayı sizin ve takip ettiğiniz kişinin telefonuna yüklemeniz gerekecektir. Sistemde sorun oluşmaması için her iki telefonda yüklü olduğuna emin olmanız gerekir.

Yükleme işlemi ardından uygulamayı telefon rehberine senkronize ettiğiniz zaman, bu işlem sonrası uygulamanın yüklü olduğu kullanıcılar görünecektir. Takip etmek istediğiniz kullanıcıyla uygulama üzerinden iletişim kurduktan sonra takip sistemi başlayacaktır. Takip ettiğiniz kişinin konumunda bir değişiklik olduğu an size bildirim gelecektir. O an bildirimi göremezseniz daha sonra bildirim geçmişi alanından yapılan değişiklikleri gözlemlemiş olursunuz.
https://apps.apple.com/tr/app/find-loca-find-location/id1452102724 Yanda bulunan linke tıklayarak bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz