Arkadaşlarımız, ortaklarımız, ailemiz ve iş arkadaşlarımızla iletişimimizin büyük bir kısmının mesajlaşma yoluyla yapıldığı bir dünyada, kelimeler genellikle düzleşir veya alıcı tarafından yanlış yorumlanır. Bu yüzden emojilerimiz var. İşte bu yüzden daha fazla emoji uygulaması var ve bu emojilerle duygularımızı anlatmak daha kolaydır. İşte en popüler emoji uygulaması!

10 Bitmoji

Bitmoji, muazzam bir çıkartma kitaplığına dahil edilmiş kendi kişisel karikatür avatarınızı oluşturmanıza olanak tanır. Bitmoji, mesaj yazmadığınız zamanlarda bile oynaması gerçekten eğlenceli olan birkaç emoji uygulamasından biridir.

9 Animoji

Bu teknik olarak bir üçüncü taraf uygulaması olmasa da ve bir iPhone X / XS / XR kullanıcısıysanız, zaten iOS’a tanımlanmıştır. Ama listemize eklemeye değer çünkü çok eğlenceli. Face ID teknolojisini kullanarak, ifadelerinizi takip eden bir dizi emoji karakteri arasından seçim yapabilirsiniz.

8 Facemoji: 3D Emoji Avatarınız

App Store’daki harika ve en iyi 3D emoji uygulamalarından biri ve yeni bir telefona para harcamadan arkadaşlarıyla eğlenceli emoji videoları paylaşmak isteyenler için indirilmesi gereken bir şey.

7 Emoji Free

Adından da anlaşılacağı gibi, Emoji Free, iOS için ücretsiz bir emoji uygulamasıdır. Harika bir çizgi film havasıyla, bunlar basit, saçma sapan emojilerdir ve içine birkaç animasyonlu emojiler eklenmiştir. Kullanımı basittir. Birçok tatil temalı emojiye sahiptir.

6 Stickmoji Çıkartma Animasyonları

İOS’taki çoğu emoji uygulaması, özel emojiler oluşturmanıza veya genel kullanım için kendi emojilerinizi tasarlamanıza olanak sağlamak için tasarlanmıştır. Stickmoji arkadaşınıza gönderebileceğiniz her duyguya sahiptir.

5 5000+ Emoji

Kurbağa, balkabağı, kedi, büyücü, deniz canlıları ve kovboy iguanalarından oluşan bu kapsamlı koleksiyon arasında tam olarak aradığınız emojiyi bulamıyorsanız, yeterince zaman harcamamışsınız demektir. O kadar çok emoji var ki dilediğiniz emojiyi bulmanız vakit alabilir.

4 SMS Rage Faces

SMS Rage Faces, sohbet içinde özelleştirilebilir emojiler kullanır. Hem emoji hem de çıkartma biçiminde seçebileceğiniz 3.000’den fazla yüz vardır.

3 Swiftkey

 

Tüm şekil ve boyutlarda yüzlerce görüntü içeren bir emoji klavyesi içerir ve doğru gülen yüzünü sunmanız gerektiğinde bulmaları kolay oluyor.

uygulaması.

10 Bitmoji

 

Bitmoji, muazzam bir çıkartma kitaplığına dahil edilmiş kendi kişisel karikatür avatarınızı oluşturmanıza olanak tanır. Kendinizi farklı kıyafetlerle giydirin, etrafınızı alevlerle çevreleyin veya efsanevi  hareketlerinizi sergileyin.

9 Animoji

Bu teknik olarak bir üçüncü taraf uygulaması olmasa da ve bir iPhone X / XS / XR kullanıcısıysanız, zaten iOS’a paketlenmiştir. Ama listemize eklemeye değer çünkü çok eğlenceli. Face ID teknolojisini kullanarak, kafanızı ve ifadelerinizi (diliniz dahil) takip eden bir dizi emoji karakteri arasından seçim yapabilirsiniz. Animoji’nizi sesli olarak kaydedebilir ve ortaya çıkan animasyonu gerçekten kişisel hale getirebilirsiniz.  8 Facemoji: 3D Emoji Avatarınız

Animoji harikadır, ancak eski bir iPhone veya iPad gibi onu desteklemeyen bir cihazınız varsa? İşte Facemoji devreye giriyor, App Store’daki en iyi 3D emoji uygulamalarından biri ve yeni bir telefona para harcamadan arkadaşlarıyla eğlenceli emoji videoları paylaşmak isteyenler için indirilmesi gereken bir şey.

 7 Emoji Ücretsiz

Adından da anlaşılacağı gibi, Emoji Free, iOS için ücretsiz bir emoji uygulamasıdır. Harika bir çizgi film havasıyla, bunlar basit, saçma sapan emojilerdir ve içine birkaç animasyonlu emojiler eklenmiştir. Kullanımı basittir, çoğu mesajlaşma uygulamasıyla çalışır ve birçok tatil temalı emojiye sahiptir.

Emoji Free, iMessage, e-posta ve temelde isteyebileceğiniz her şey dahil olmak üzere çoğu mesajlaşma uygulamasıyla çalışır. Ücretsiz bir uygulama için pek çok sınırlama olmaksızın çok şey sunar.

6 Stickmoji Çıkartma Animasyonları

İOS’taki çoğu emoji uygulaması, özel emojiler oluşturmanıza veya genel kullanım için kendi emojilerinizi tasarlamanıza olanak sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, Stickmoji’yi kendine özgü bir şey yapar ve telefonunuz için kapmaya değer. Parti animasyonlarından ağlamaya veya sadece takılmaya kadar, Stickmoji arkadaşınıza gönderebileceğiniz her duyguya sahiptir. Kendi özel çıkartmalarınızı oluşturamazsınız, ancak uygulama iMessage ile harika çalışır, ancak karanlık moda yükseltmeyi kullanabilir.

5 5000+ Emoji

Gerçekten istediğiniz şey emojiler, emojiler, emojiler ve daha fazla emoji ise, adından da anlaşılacağı gibi 5000’den fazla Emoji tam size göre. Kurbağa, balkabağı, kedi, büyücü, deniz canlıları ve kovboy iguanalarından oluşan bu kapsamlı koleksiyon arasında tam olarak aradığınız emojiyi bulamıyorsanız, yeterince zaman harcamamışsınız demektir. Ve uygulama ücretsiz olmasına rağmen, emojiler ucuz hissetmiyor. Güzel ayrıntılara sahipler ve yüksek çözünürlüklü ekranlarda harika görünüyorlar.

4 SMS Öfke Yüzü

SMS Rage Faces, sohbet içinde özelleştirilebilir emojiler kullanır. Hatta Camera Booth’ta kendi yüzünüzü kullanabilir, memler, ünlü yüzler ve çizimler ekleyebilirsiniz. Hem emoji hem de çıkartma biçiminde seçebileceğiniz 3.000’den fazla yüz vardır, bu nedenle kullanabileceğiniz en az birkaç yüz olmalıdır! Siz ve arkadaşlarınız grup sohbetlerinizde bunu paylaşmaktan hoşlanıyorsanız, SMS Rage Faces’dan daha iyi bir seçenek yoktur.

3 Swiftkey

SwiftKey bir emoji uygulaması olarak pazarlanmasa da, emoji işlevselliği onu listemize eklemeye değer kılıyor. Tüm şekil ve boyutlarda yüzlerce görüntü içeren bir emoji klavyesi içerir ve doğru gülen yüzünü sunmanız gerektiğinde bulmaları kolaydır. Ve mesajlarınızı yazmak için SwiftKey’i kullanmaya başladığınızda, neden bu kadar çok iOS kullanıcısının onu varsayılan klavyeleri olarak tuttuğunu keşfedebilirsiniz.

2 Emoji>

Emoji>, bildirilen 45 milyon kullanıcısı ile dünyanın en popüler emoji uygulamalarından biridir. Yüzlerce emoji ve çıkartma sunuyor ve bu sayı her zaman artıyor. 70 MB’de çalışan büyük bir uygulama, ancak kullanılabilir özelliklerle dolu.

1 Moji Yapıcı

Son olarak, kendinizi yaratıcı hissediyorsanız, son derece popüler Moji Maker, klavyenizle senkronize olan kendi özel emojilerinizi oluşturmanıza olanak tanır. Binlerce parçadan oluşan bir kitaplık kullanarak, sınırsız sayıda kendi emojinizi bir araya getirebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı kolaydır, grafikler harika görünür ve ücretsizdir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz