Şarkı söylemeyi ve dinlemeyi seviyorsanız ancak nota tutturma konusunda sorun yaşıyorsunuz bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız. Tavsiye edeceğimiz uygulamalar sayesinde nota konusunda sorunları gidermiş olacaksınız. Önereceğimiz uygulamalar ücretsiz uygulamalar ancak uygulama içi satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Şarkı söylemeyi seviyorsanız ve şarkı söylerken nota ile destek almak istiyorsanız aşağıda yer alan uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Starmaker


Starmaker uygulaması bu konuda oldukça popüler olan bir uygulamadır. 4.000’den fazla kullanıcısı olan bu uygulamayı siz de tercih edebilirsiniz.

Voloco


Voloco uygulaması içerik olarak tüm ıslık ve çanlara sahip uygulamadır. Ayar, ses işleme, otomatik ses ayarlama ve uyumu dışında parçaları barındıran bir kütüphaneye de sahiptir. Voloco uygulaması vokal konusunda iyi olanların tercih ettiği bir uygulamadır fakat bu konuda acemi olanlarında kullanabileceği bir uygulamadır.

Smule Autorap


Smule Autorap uygulaması müzik kütüphanesi konusunda oldukça geniş bir uygulamadır. Bu uygulamanın başka bir özelliği de bir arkadaşınızla üç turlu rap savaşına meydan okuyabilirsiniz. Ayrıca kaydı tek bir parça altına alabilirsiniz. AutoRap uygulaması yalnızca 75,5 MB alır ve kullanıcı arayüzü basit, anlaşılır şekildedir.

Rapchat


Rapchat uygulaması sadece otomatik ayar uygulaması değil aynı zamanda 117 MB kayıt stüdyosu olan bir uygulamadır. Şarkı sözlerini not etmeniz için uygulama içerisinde not defteri yer almaktadır. Rapchat uygulamasında kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Kayıtlarınızı profilinizde taslak olarak kaydedip daha sonra yayınlayarak başkalarının görmesini sağlayabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz