İPhone için En İyi Dokunarak Oynanan Oyunlar neler? Bugün sizlere iPhone için aslında en güzel oyunları sizler için listelemek istedik. Hadi oyunlara bir göz atalım.

Bazı durumlarda ciddi anlamda kafamızı dağıtmak veya güzel bir oyun oynayarak stres atmak isteriz. Ancak oyun bulma konusunda ciddi anlamda mağazalarda çok fazla gereksiz veya tatmin etmeyen oyun yer alıyor. Bugün ise sizlere sizi tatmin edecek mutlaka size hitap edecek bir oyunu aşağıda görebileceğinizin garantisini veriyorum. Çünkü liste gereksiz olmayıp mutlaka stres attıracak oyunlarla dolu.

iPhone için seçtiğimiz oyun listesi

101 plus okey

Bu oyun mutlaka okey oynamayı bilenlerin çok zaman vakit öldürmek veya kafa dağıtmak için oynadığı bir oyundur. Bu oyun hepimizin aslında telefonunda olması gereken bir oyun.

PUBG Mobile

PUBG Mobile’ı duymayanımız kalmamıştır herhalde. PUBG genelde arkadaşlarınızla ciddi anlamda oynayarak zamanın nasıl geçeceğini bile bilmeden heyecanlı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Candy Crush Saga

Bu Facebook oyunu olarak akılda kalan ve bir o kadar kişinin oynadığı zaman öldürme oyunudur. Taşları patlatıp level geçmeniz gerekiyor.

COD Mobile

PUBG Mobile’dan sonra en fazla sevilen oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun çok fazla sürükleyici olup sizlere bağımlılık oluşturabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz