İPhone için En İyi Yüz Değiştirici Uygulamaları nedir? Bugün sizlere iOS kullanıcıları için en güzel yüz değiştirme uygulamalarından bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Her geçen gün hayatımıza farklı bir uygulama daha giriyor. Son zamanlarda çok fazla popüler olan yüz değiştirme uygulamalarına diğer uygulamalar da girmeye başladı. Durum böyle olunca iPhone kullanıcıları yüz değiştirme uygulamalarını arar oldu. Bizlerde sizin bu arayışınızı kolaylaştırmak için bazı uygulamaları sizler için derledik.

En iyi iPhone yüz değiştirme uygulamaları:

Face Swap

İlk olarak iOS kullanıcılarına kullanması için incelediğimiz uygulama Face Swap oluyor. Microsoft Garage’den gelen uygulama oldukça basit bir arayüze sahip. Kendi fotoğraflarınızı çekerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

MSQRD

Facebook’un geliştirdiği arttırılmış gerçeklik uygulaması olan MSQRD ile gerçek zamanlı efekler ile yüzünüzü değiştirebilir veya üç boyutlu bir model oluşturabilirsiniz. Hem ön hem arka kamera ile güzel çalışıyor.

Face Swap Live

MSQRD uygulamasına benzer olan ama bazı farklı olan uygulama da fotoğraflara özel efektler ekleyebilirsiniz. Hatta uygulamadan hemen önce özçekim yapıp yada galeriden bir fotoğraf açıp deneyebilirsiniz.

Face Swap Booth

Bu uygulama çok daha kapsamlı bir yüz değiştirme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Face Swap Booth uygulaması görüntüyü tam olarak ayarlamak ve sonuç almak isteyenler için gelen bir yüz değiştirme uygulaması veya yüz değiştirme odaklı bir uygulamadır. Maske ekleyemiyorsunuz ancak ince dokunuşlar ile yüz hatlarını değiştirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz