Bugün sizlere iPhone imei değiştirme kodu hakkında detaylı bilgileri aktaracağım. iPhone imei değiştirme nasıl yapılır? Aslında replika iPhone modellerinde imei değiştirme kodu ile imei değiştirmeniz mümkündür.

Replika yani çin malı iPhone modellerinde imei değiştirmek için arama kısmına bir kod yazılır ve yeni imei girme fırsatına sahip olabilirsiniz.

İmei değiştirme kodu nedir?

*#*#889988#*#*

Yukarıda görmüş olduğunuz imei kodunu iPhone telefon arama kısmına yazın ve karşınıza Engineer Mode gelecek. Bu pencerede ise GPRS kısmında imei numarası kısmına yeni imei adresini yazın hepsi bu kadar. Write imei butonuna basın ve cihazı yeniden başlatın. İmei numarası değişecektir.

İphone İmei Öğrenme!

iPhone cihazlarınız kapanıp açıl ve şimdi imei adresini kontrol etmek isterseniz eğer, *#06# tuşlayarak ime adresinizi görebilirsiniz.

Kaynak : Mobil131 YORUM

  1. Abla ben eski bir telefonun IMEI numarasını yurtdışından gelen telefona aktarmak istiyorum ama atamayı bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim aktaracağım cihaz Apple SE 2 telefon şebekesinde çekmeme sıkıntısı olurmu yanıtlarsanız sevinirim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz