iPhone kullanıcıları için WhatsApp Web kullanıma açıldı. Artık iPhone için WhatsApp kullanan herkes tarayıcıdan WhatsApp Web kullanabilecek.

WhatsApp Web şu an için Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Safari tarayıcılarını destekliyor. Yani Microsoft Edge için henüz destek bulunmuyor. iPhone kullanıcıları için WhatsApp Web şu an bu tarayıcılarda mevcut. Kullanıcılar bunların herhangi birinden web.whatsapp.com adresine girerek WhatsApp kullanabilirler. Bu hizmetin nasıl kullanıldığını bir sonraki başlığın altında okuyabilirsiniz.

Screenshot_1

WhatsApp Web uygulamasını kullanmak, akıllı telefonunuzdan başlattığınız bir sohbete tarayıcınızdan devam edebileceğiniz anlamına gelir. Hatırlayacağınız gibi WhatsApp, bu yılın başında Android, Windows ve BlackBerry uygulamaları için WhatsApp Web hizmetini açmıştı.

Bu hizmetin nasıl kullanılacağını bilmeyeneler için aşağıda adımları anlattık. iPhone kullanıcıları için WhatsApp Web nasıl kullanılır başlığımıza göz atın.

iPhone Kullanıcıları İçin WhatsApp Web Nasıl Kullanılır? 

iPhone kullanıcıları için WhatsApp Web hizmetinin nasıl kullanıldığına geçelim. Bunu birkaç adımda kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Bunun için WhatsApp uygulamasının en güncel sürümüne sahip olmanız gerekiyor. 

WhatsApp iPhone uygulamasını indir: 

[appbox appstore 310633997]

WhatsApp iPhone uygulamasının en güncel sürümüne sahip olduğunuzdan emin olduktan sonra işlemlere devam edebilirsiniz.

whatsapp-web-safari

Öncelikle Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ya da Safari tarayıcınızı açın. web.whatsapp.com adresine girin. Aynı anda telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açın. Ayarlar kısmından WhatsApp Web kısmına girin. Tarayıcıda gösterilen QR kodu uygulama içinden okutun. Şimdi WhatsApp Web hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz