iphone lightning dock
iphone lightning dock

Herkesin merakla beklediği iPhone Lightning Dock satışa sunuldu.

Bu yeni ürün, uyumlu iPhone ve iPod Touch cihazlarının şarj edilmesine yarıyor. Üstelik şarj işlemi sırasında cihazı kullanmak da mümkün. iPhone Lightning Dock, hoparlöre bağlanabilen ses çıkış noktasına sahip. Bu sayede iPhone cihazı şarj olurken aramalara cevap verilebiliyor.

iPhone Lightning Dock, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cihazlarla uyumlu. Ayrıca iPod Touch 5.nesil cihazla ve iPod Touch 5.nesil 16GB sürümüyle de uyum sağlamakta. Dolayısıyla bu cihazlar kolayca şarj edilebilmekte.

iPhone Lightning Dock ile her iPhone cihazını şarj etmek ve eş zamanlamak mümkün. BU sırada cihaz dik durduğu için kullanımı sürdürme imkânı da var. Hatta iPhone telefon kılıf içinde iken de iPhone Lightning Dock’a bağlanabilir. Aynı şekilde şarj sırasında cihazın kilidi Touch ID kullanılarak açılabilir. Hoparlöre bağlanabilen ses çıkış noktası uzaktan kumandalı kulaklıkları da desteklemektedir.

Türkiye dahil olmak üzere pek çok ülkede satışa çıkan iPhone Lightning Dock, Apple Store Türkiye web sitesinden sipariş edilebiliyor. Amerika fiyatı 39 dolar olan şarj cihazının Türkiye fiyatı 139TL olarak belirlenmiş.

http://goo.gl/QfXAdW adresinden bu cihazın kullanımıyla ilgili ayrıntıları okuyabilir, sipariş verebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz