iPhone ve iPad için harici bellek ya da diğer bir ifadeyle iPhone ve iPad için mikro SD kart ekleme sorunu artık geçmişte kaldı diyebiliriz. Çözüm ise tabii ki Apple’dan gelmiyor. Aksine, üçüncü parti çözümler üreten Leef firmasından geliyor.

Her ne kadar çok yeni bir teknoloji olmasa da iyileştirilmiş fiyatlar ve yeni seri ürünlerle karşımıza çıkan Leef iAccess isimli çözüm, özellikle de 16 GB dahili depolama alanına sahip iPhone ve iPad kullanıcılarına adeta ilaç gibi gelecek. Apple App Store üzerinde yer alan MobileMemory isimli uygulama indirilmesi ve söz konusu aparatın satın alınmasıyla birlikte ortaya çıkan çözüm sayesinde iPhone ve iPad modelleri bir anda 128 GB’a kadar çıkabilen depolama alanına kavuşuyor.

iPhone ve iPad mikro SD kart

Maalesef ki bu çözüm için cihazın bağlantı yuvasına bir parça takmak gerekiyor ve günlük kullanımda bu aparatın sürekli durması pek mümkün görünmüyor. Dolasıyla kullanıcılar söz konusu çözümü sadece ihtiyaç duydukları anda takıp kullanabilecekler gibi.

Leef iAccess Fiyatı

49 USD etiket fiyatına sahip olan Leef iAccess, markanın kendi sitesinde satışa çıktı ve satışa çıkmasının üzerinden geçen kısa sürede stoklardaki tüm ürünler satıldı. Eğer siz de depolama alanının yetersizliğinden yakınan bir iPhone ve iPad kullanıcısıysanız ürünün stoklara girmesini takip etmenizi öneriyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz