Twitter iPhone ve iPad uygulaması için oldukça önemli sayılabilecek bir güncelleme yayınlandı. Söz konusu güncellemeyi bu kadar önemli kılan ise son yılların dikkat çeken güvenlik çözümü olan 1Password servisinin artık Twitter hesabı ile birlikte kullanılabilme imkânını sunmaya başlaması.

1Password Nedir?

1Password, LastPast alternatifi olarak ortaya çıkan ve kısa sürede dikkat çekici bir oranda kullanılmaya başlanan güvenlik yazılımı. Bu yazılım birçok servise dahil edilebiliyor ve söz konusu servise dair şifreleri ister kendi sunucularınızda ve bulut depolama alanlarınızda isterseniz de bilgisayarınızda saklamanıza olanak sağlıyor.

Twitter iPhone ve iPad uygulaması için yayınlanan güncelleme ile birlikte artık 1Password kullanarak daha güvenli bir şekilde hesabınıza girebileceksiniz. Bununa için yapmanız gereken öncelikle 1Password hesabı açmak. Daha sonra bu güvenlik hizmetini kullandığınız ve onu destekleyen hemen her yerde kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra söz konusu güvenlik yazılımın bir başka özelliği de hizmetin birçok platformda eşgüdümlü olarak kullanılabilmesi.

1password twitter iphone ipad

Android Twitter uygulaması için henüz bu özellik kullanılabilir değil. Ancak edinilen bilgilere göre Android uygulamasında bu birlikteliği görmemiz çok da vakit almayacağı yönünde.

iPhone ve iPad için Twitter indir

[appbox appstore 333903271]

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz