Bu yazımızda sizlere iPhone X’in pil yüzdesini nasıl göreceğiniz konusunda yardımcı olacağız. iPhone X cihazlarda Pil yüzdesi, Alarm, VPN gibi simgeler varsayılan olarak gizlendi. Eğer pil yüzdesi, alarm, VPN gibi gizli özellikleri açmak istiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olacağız. iPhone X, bir simge, işaret ya da sembol bulunması, telefonunuzun mevcut tahminlerini belirlemenize destek olur.

Apple, iPhone X’in Ayarlar uygulaması üzerinden pil yüzdesi simgesini gösterebilirsiniz. iPhone X’in pil yüzdesinin ekranınızda görünmesini istiyorsanız ilk olarak parmağınızı pil simgesinin bulunduğu sağ üst köşeye yerleştirin. iPhone X, kontrol merkezini çağırmak için parmağınızı aşağı doğru hareket ettirin. Daha sonra sağ üst köşede yer alan pil yüzdesini inceleyin. iPhone X’in kontrol merkezini kapatmak için de parmağınızı yukarı doğru hareket ettirmeniz yeterli olacaktır.

iPhone ekranında pil yüzdesine hızlı bir şekilde bulamazsınız ancak bir parmak hareketi ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Pil yüzdesini her bilmek istediğiniz zaman kontrol merkezi yöntemini uygulamanız yeterli olacaktır. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz