Apple’ın bu yıl tanıtacağı iPhone XR 2019 model akıllı telefon kısa süre önce sızdırıldı. İşte o görüntüler ve detayları..

Her yıl Apple’ın bir yeni model tanıttığını biliyoruz. Bu konu için sızıntılar meydana gelirken kısa süre önce bir gelişme daha yaşandı. Sonunda Apple’ın bu yıl tanıtması beklenen modellerde çift kamera yer alacak gibi duruyor. Son sızıntılara göre bu iddia gerçekleşecek. OnLeaks Twitter hesabı üzerinden iPhone XR 2019 model telefonun fotoğraflarını yayınladı ve dual kameranın yer aldığı görüldü.

Çift kameralı iPhone XR 2019

Akıllı telefon için yayınlanan görsellere baktığımızda XR modelin ön kısmında herhangi bir dikkat çekici yeniliğin olmadığını görüyoruz. Aslında hazırda olan XR ile aynı diyebiliriz. Ancak arka kısmı bu bilgileri biraz değiştiriyor.

Telefonun arka kısmına baktığımızda dual kameranın bulunduğu görülmekte. Sonunda dual kamerayı getiren Apple, 2019 model cihazlarında bu teknoloji kullanacak. Dual kamera ile ikinci kameranın lensi geniş veya derinlik algılayıcı olarak mı geleceği belli değil.

iPhone XR 2019 modelinde kullanılacak işlemci ise A13 Bionic oluyor. 18W akıllı şarj teknolojisi ile gelecek olan cihaz için başka bir detay yer almıyor. Şu an için bu bilgilerin birer iddia olduğunu belirtelim. İlerleyen günlerde gelişmeler geldikçe sizleri haberdar edeceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz