iPhone XS İle Kusursuz Fotoğraf Çekimleri…

12 Eylül 2018 tarihinde düzenlenen özel bir lansman çalışmasının ardından iPhone büyük bir heyecanla beklenen iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modellerini satışa sunmuştu. Yüksek fiyatları ile eleştiri oklarına hedef olsa da ürettiği cihazlarda ki kalite ile iPhone deneyen herkesten tam not almaya devam ediyor. Özellikle de cihazdaki yüksek kamera kalitesi her fotoğraf çekimi ile kendisini gösteriyor. iPhone kamera deneyimi yaşayan Tim Cook çekmiş olduğu resimleri twitter hesabı üzerinden paylaştı.

‘Shotoniphone’ Etiketi İle Paylaştı

Tim Cook yeni satışa sunulan iPhone telefonlarla yapmış olduğu çekimleri kendi twitter hesabı üzerinden ‘Shotoniphone’ etiketini kullanarak paylaştı. Cook çekim yaparken iPhone XS ve iPhone XS Max kullandığını açıklarken yayımlanan resimlerin kısa sürede almış olduğu beğeni sayısı ve yorumlarda takipçilerinin memnuniyetini ortaya koydu. Çekilen resimlerdeki kusursuzluk ve adeta profesyonel kamera çekimlerini andıran pozlar iPhone markasının kamera konusunda ne kadar iddialı olduğunu bir kere daha gözler önüne sermiş oldu.

Düşük Işıkta Bile Kusursuz Resimler

iPhone kamera konusunda çıkardığı her yeni telefonda kendisini biraz daha geliştirmeye devam ederken iPhone X modeline göre iPhone XS ve XS Max modellerinde yenilenmiş sensörler dikkat çekiyor. Cihazın ön kamerası 2,2 diyafram açıklığına sahip 7 MP RGB kameradan oluşurken geliştirilen FaceID teknolojis çok daha kusursuz sefiler çekilmesini garanti altına alıyor.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz