iPhone Xs Max ile Galaxy Note 9 Uygulama Açılış Hızıyla Karşı Karşıya Geldi

Son zamanların yenilikleri olan ve en çok gündeme gelen akıllı cihazlardan İphone Xs Max ile Galaxy Note 9 açılış hızları ile karşı karşıya geldi.

Samsung ’un amiral gemisi olarak bilinmekte olan en son çıkan cihazı Galaxy Note 9 ile İphone en yeni cihazı olan İphone XS Max cihazı açılış hızı ile YouTube SuperSaf TV kanalında karşı karşıya getirilmesi cihazların karşılaştırılması ile gündeme gelince oldukça merak konusu oldu. Aslında başlarda oldukça dikkat çekici görüntüler elde edilse de beklenen sonuç geldi ve şaşırılmayacak şekilde ilk açılan cihaz belli oldu.

İphone XS Max ile Galaxy Note 9 Karşılaştırılması

Yapılan karşılaştırılmada İphone XS Max ile Galaxy Note 9 arasında ciddi şekilde fark olduğu ortaya çıktı. İlk olarak İphone XS Max acaba mı dedirtse bile beklenen sonuç ve sürpriz olmadığı gibi Galaxy Note 9 daha hızlı olduğu belirlenerek cihaza yüklenen oyunlar ve birçok uygulamada daha hızlı olduğu görüldü. Tabi ki fark çok fazla olmasa da Adroid İOS’u geride bırakmayı başarmış oldu. Yapılan video da açıkça hangi uygulamaların yüklendiği ve hangi cihazın ne kadar sürede uygulamaları açtığı açıkça görülmektedir. Buna göre de Adroid işletim sistemine sahip olan Galaxy Note 9 4 kat daha hızlı olduğu görüldü.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz