iPhone cihazlarda internet olmadan müzik dinleyebileceğiniz uygulamalar hakkında bilgi vereceğiz. Bazen bulunduğunuz ortamlarda internet olmamasından kaynaklı olarak müzik dinleyemezsiniz. Ancak bu yazımızda vereceğimiz bilgiler sayesinde müzik dinleme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. İnternet olmadan müzik dinlemek için bazı uygulamalara ihtiyaç vardır. Aşağıda yer alan adımları takip ederek bu uygulamaları öğrenebilirsiniz.

İlk olarak iPlay Çevrimiçi müzik çalar uygulamasından bahsedelim. Bu uygulamayı indirerek internet olmadan müzik indirme dinleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamada doğrudan müzik indirme işlemi olmuyor, bu uygulamada müzik aktarması yaparak dinleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer bu uygulamayı indirmek istemiyorsanız Noon Pacific uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra internetin olduğu bir ortamda müziklerinizi indirip daha sonra internetsiz ortamda bu müzikleri dinleyebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu uygulamada aynı zamanda müzik listenizi de oluşturabilirsiniz.

Başka bir uygulama ise Go Müzik uygulamasıdır. Ücretsiz bir şekilde indireceğiniz bu uygulama sayesinde internet olmadan müzik dinleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Wi-Fi ya da mobil internetiniz olduğu zaman müzikleri indirip daha sonra da bu listeyi internetsiz ortamlarda dinleyebilirsiniz.

Son olarak ücretli bir uygulamadan bahsedeceğiz bu uygulama Spotify Premium uygulamasıdır. Bu uygulama diğer uygulamalardan farklı bir uygulamadır. Belirli bir ücret ödeyerek müzik indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz ve aynı zamanda çevrimdışı olduğunuz zamanlarda da bu uygulama sayesinde müzik dinleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz