iPhone’dan bilgisayara fotoğraf aktarmanın en hızlı yolu nedir? iPhone’dan PC’ye fotoğraf atma için iTunes’a ihtiyacınız yok. Hem Windows hem de Mac PC’de ücretsiz indirilebilir olan iOS transfer programı dr.fone ile veri aktarımı zahmetsiz, hızlı ve de sorunsuz. iPhone’dan PC’ye, PC’den iPhone’a, eski iPhone’dan yeni iPhone’a fotoğraf, müzik, video kısacası veri aktarma işlemini tüm kullanıcılar için en basit hale getiriyor.

256GB iPhone / iPad kullanıcısıysanız fotoğraf, video ve müzik gibi fazla yer kaplayan verileri cihazınızda saklamanız sorun olmayacaktır ancak 16GB, 32GB veya 64GB kapasiteli bir iOS cihaz kullanıyorsanız dikkat etmezseniz yetersiz alan uyarısıyla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda cihazınızda yer açmak için yapabilecekleriniz bellidir; Ya cihazınızdaki verileri bilgisayara taşırsınız ya da buluta yedeklenmesi için ayarlama yaparsınız. iCloud, Google Drive başta olmak üzere birçok bulut depolama servisi, dilediğiniz yerden dilediğiniz cihazdan verilerinize erişme kolaylığı sunar ancak internet bağlantısı gerektirdiğinden, ülkemizde de yükleme/indirme hızları düşük seviyelerde olduğundan geriye tek seçenek kalır o da; bilgisayara yedeklemek.

iPhone'dan iPhone Resim Aktarma Nasıl Yapılır? - Mobil13.com

iOS cihazınızda oldukça yer kaplayan fotoğraf ve videoları bilgisayara aktarmak istediğinizde Apple’ın kısıtlamasıyla karşı karşıya kalırsınız: iTunes. İster Mac ister Windows PC kullanın, iTunes yüklü değilse veri transferini yapamazsınız. iTunes, iki platformda da sorunsuz çalışsa da veri aktarımı tam bir işkence. Hele ki; eşzamanlamanın tamamlanmasını beklemek büyük sabır gerektiriyor. İşte, dr.fone gibi üçüncü parti iOS veri transfer programları bu noktada karşımıza çıkıyor.

iPhone’dan PC’ye Fotoğraf Atma iTunes Olmadan Nasıl Yapılır?
iTunes olmadan iPhone’dan bilgisayara, bilgisayardan iPhone’a, eski iPhone’dan yeni iPhone’a veri aktarmanıza izin veren dr.fone, çok detaylı tasarlanmış, işlevsel program. İşletim sistemi ve veri türü fark etmeksizin (müzik, video, fotoğraf, sms, rehber ve dahası) cihazlar arası dosya aktarımını kolaylaştıran, hızlandıran pratik bir iOS veri transfer programı dr.fone’dur. Bu program ile iTunes olmadan da iPhone’dan bilgisayara fotoğraf atmak mümkündür.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz