Bu yazımızda sizlere iPhone cihazınızı Webcam olarak nasıl kullanacağınız konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Pandemi nedeni ile evde kaldığımız bu dönemlerde görüşemediğimiz kişiler ile görüntülü konuşarak özlem giderebiliyoruz. Eğer bilgisayarınızın kamerası bozulduysa ya da bilgisayarınızda kamera bulunmuyorsa iPhone’unuza webcam olarak kullanmanız için sizlere yardımcı olacağız.

Bu sorunun çözümü için iPhone uygulamanızı webcam olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde cep telefonunuzu bilgisayar kamerasına basit bir şekilde dönüştürebilirsiniz. EpocCam programını indirerek, iPhone cihazınızı webcam olarak kullanabilirsiniz. EpocCam uygulamasına ek olarak da iCam, İVCam, AtHome Camera gibi başka kamera uygulamaları sayesinde cihazınızı Webcam olarak kullanabilirsiniz.

EpocCam programı sayesinde iOS işletim sistemine sahip olan cep telefonlarını basit bir şekilde bilgisayar kamerasına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca dönüşüm işlemi hem Mac hem de Windows bilgisayarlar için geçerli. EpocCam programı sizlere ücretli ve ücretsiz kullanım seçenekleri sunmaktadır. Normal kullanımı ücretsiz olan uygulamayı Pro sürümüne yükselterek ücretli bir şekilde de kullanabilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi de yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz