Samsung Galaxy S7 çıkış tarihi belli oldu. Samsung Galaxy S7 telefon hatırlanacağı üzere Eylül ayında Benchmark testinde görüntülenmişti. Yeni model Lucky (samsung Lucky-LTE) kod adıyla ve bilinmeyen bir cihaz şeklinde ekrana gelmişti. Sonradan bunun Samsung Galaxy S7 olduğu anlaşılmıştı. Bu haberi “Samsung Galaxy S7 Telefon Benchmark Testinde Görüntülendi” başlığıyla yazmıştık.

Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Çıkacak?

Şimdi Samsung Galaxy S7 çıkış tarihi belli oldu. Yeni amiral gemisi 2016 yılının hemen başında tanıtılacak. Kullanıcılar cihazı en geç Şubat ayında satın alabilecekler.

Samsung yeni Samsung Galaxy S7 telefonunu farklı bir zamanda tanıtmış olacak. Bilindiği gibi şirket Galaxy S ailesinin üyelerini ilkbaharda satışa çıkarıyordu. 2016’da bu durum değişecek. Zaten Koreli dev bu yıl Apple’dan önce davranarak alışkanlıklarının dışına çıkmaya başlamıştı.

Telefonun kod adının Lucky olmasının sebebi 7 sayısının birçok kültürde şans getirdiğine inanılması. Samsung bu model için dört çekirdekli Snapdragon 820’yi test ediyordu. Ancak Exynos M1 de seçenekler arasında yer almakta.

Samsung Galaxy S7 çıkış tarihi

Önceki Benchmark testine göre cihaz 5,7 inç ekrana sahip olacak ve Android 5.1.1 ile çalışacak. 4 GB RAM ve 64 GB ROM da karşılaşacağımız diğer özellikler.

Samsung Galaxy S7 amiral gemisinin yanında Samsung Galaxy S7 Edge de çıkacak. Bu cihazların yanı sıra bir de orta seviye cihaz tanıtılması bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz