Uzun süredir gündemde olmayan Motorola uygun fiyatlı serisi olan Moto G ile ortaya tekrar çıktı. Motorola, 2021’de şirketin bir amiral gemisi yonga seti ile güçlendirilen ilk Moto G cihazını piyasaya süreceğini açıkladı. 2020’nin birçok amiral gemilerine güç veren bu yonga seti, oldukça etkileyici.

İşte Snapdragon 865 tarafından desteklenen yeni Moto G'nin bir resmiGördüğünüz gibi, diğer üreticiler gibi hap şeklindeki bir kesikle gitmek yerine, iki ayrı delme deliğine yerleştirilmiş iki selfie kamerası var. Elbette, hangi seçeneği tercih edeceğiniz kişisel bir zevk meselesine bağlıdır.
Daha da belirgin bir çeneye sahip oldukça önemli bir çerçeve var gibi görünüyor. Nio’nun en az 8GB RAM, 256GB’a kadar depolama alanı ve 5.000 mAh bataryaya sahip olduğu ve ilk günden itibaren Android 11’i çalıştıracağı söyleniyor. Ekranın 6.7 “90Hz 1080p + panel olduğu varsayılıyor. Nio, Motorola’nın yakında çıkacak olan DisplayPort Alternatif Modunu kullanarak harici monitörlere bağlanmasına izin verecek. Arka tarafta 64 MP ana kamera, 16 MP ultra geniş ve 2 MP olacak derinlik sensörü, ön ikili ise 8 MP genişliğinde ve 16 MP ultra genişliğinde olacak.

Şimdilik sahip olduğumuz tüm bilgiler bu, ancak bu, 2021’in başlarının daha ilgi çekici cihazlarından biri olacak gibi duruyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz