Comic-Con’da fragman paylaşılırken, It: Chapter Two sevenleri ise tam puan verdi. Beklentiler ise tam anlamıyla karşılandı. 

Hem korku hemde gerilim olarak karşımıza çıkan filmin yazarı ise Stephen King. Şimdiye kadar ki tüm kitaplarıyla ses getiren yazarın tek başarılı eseri ise bu değil. Tüm dünyada en fazla korku gerilim türünde ses getiren yazarın uyarlaması ise beyaz perdeye taşınıyor. It filminin çok sevilmesi üzerine It: Chapter Two çekimleri tamamen bitti.

Bu önemli yapımda ise Jessica Chastain, Bill Hader, James McAvoy, Sophia Lillis, Jay Ryan, Jaeden Martell, Xavier Dolan, Owen Teague gibi birçok ödüllü oyuncuya yer verilmiş. It 2: chapter Two’da ise yönetmen koltuğunda Andy Muschietti oturacak.

It: Chapter Two’ya tam not verildi!

Filmin özel gösterimini izleyen kişiler ise tam not vermekten kaçınmadı. Heyecan ise tavan yapmış diyebiliriz. Gösterimde 3 sahne yer alırken, eleştirenler sahneden sonra çok iyi bir korku filminin geldiğini belirtmekten kaçınmadı.

Korku serisinin son eseri ise bu yıl Eylül ayında karşımıza gelecek.

Film hakkında bazı bilgiler verecek olursak eğer, kitabından geldiğini ve seri katil olan palyaço ise kablumbağa ile karşılaşıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz