Bu yazımızda sizlere iTunes olmadan iPhone cihazınıza şarkıları nasıl indireceğiniz konusunda yardımcı olacağız. iTunes üzerinden cihazınıza müzik indirirken birçok problem ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden iTunes kullanmadan farklı bir deneyim üzerinden müzik indirmek istiyorsanız cihazınıza müzik eklemenin başka yolları da bulunmaktadır.

Müzik indirme dışında Spotify gibi birçok müzik dinleme programları bulunmaktadır. Ancak bu programlara ücret ödemeniz gerekiyor. Cihazınıza direk olarak müzik indirmek istiyorsanız Dropbox’ı kullanabilirsiniz. Dropbox uygulaması sayesinde iPhone’unuza şarkı indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Sadece Dropbox değil, Dropbox dışında MediaMonkey ve CopyTrans Manager üzerinden şarkı indirmek için bu uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu uygulamaların biraz karışık olabileceğini de şimdiden belirtmiş olalım. iTunes dışında bahsetmiş olduğumuz uygulamalar sayesinde cihazınıza şarkı indirme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz