Valve tarafından geliştirilen ve dünyanın en popüler oyun platformu olan Steam’de yeni bir kampanya başlatıldı. ‘Altın hafta’ isimli kampanya da Japon yapımı oyunlar için kutlama gerçekleştirilecek ve dolayısıyla oyunlara indirim uygulanacak.

Steam indirimleri için geri sayım: İşte tarih! - ShiftDelete.Net

Steam’de dün başlayan Altın hafta isimli kampanya, 6 Mayıs saat 20:00’ye kadar devam edecek. Bu süre zarfında oyuncular Japon yapımı oyunları indirimli bir şekilde alabilecek. Anlaşılan bu kampanya pek çok oyuncunun yüzünü güldürecek. Bu altın hafta kampanyasında sürekli indirime giren bir oyun Death Stranding’in indirimsiz 400 TL fiyata sahip ancak indirimle 159,60 TL’ye düşürülmüş durumda. Bandai Namco tarafından geliştirilen ve büyük bir beğeniye sahip olan oyun Ace Combat 7: Skies Unknown isimli savaş uçağı simülasyon oyunu, çok büyük bir indirimle kullanıcılara sunulmuş durumda. Yüzde 75 indirim yapılan oyun, 199 TL yerine 49,75 TL’ye satın alınabiliyor.

Steam Altın Hafta İndirimleri Başlıyor! – Esports Magazine

İndirime giren oyunları tek tek sıralayamayız ancak kampanyaya tüm Japon oyunları dahil. https://store.steampowered.com/?l=turkish linke giderek sizde altın hafta kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz