Bir Apple Store elemanı, müşterilerden birine ait olan fotoğrafı çaldığı için işinden kovulduğu ortaya çıktı. Fotoğrafın ise bir kadına ait olduğu dile getirildi. İşte detaylar…

Apple, bir çalışanının tamir için şubeye giden kadının fotoğrafını çalma iddialarna karşılık çalışanını işten attı. Bu rezalet olay ise ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yaşandı. Firmanın açıklamalarına göre olayın doğruluğu onaylandı. Açıklamada Apple’ın kurallarına uymadığı için çalışanın işten atıldığı belirtildi.

Apple Çalışanı, Müşterinin Fotoğrafını Çaldı

Valley Plaza Mall‘da yer alan Apple Store‘a giden bir kadın telefonunun tamiri için içeri girdi. Kadının açıklamalarında bir mağaza çalışanı ekranının durumunu görmek için telefonu kadından istedi.

Ardından kadın eve gittiğinde ise kişisel fotoğrafının çalındığını fark etti. Gloria Elisa Fuentes adındaki kadın hemen Facebook üzerinden olayı dile getirdi. Fotoğrafın ise 1 yıl önce erkek arkadaşına göndermek için çektiğini dile getirmiş ve bu fotoğrafın çalınması için çok çok önceye gidildiğini yani bir çok fotoğrafın görüldüğünü belirtti.

Çalınan fotoğrafı kendisine gönderildiğini anladı

Kadın fotoğrafın çalındığını ise çalışanın yeniden göndermesi üzerine fark edildi. Çalışan fotoğrafı tekrar kadına gönderdi ve kadın da polise giderek şikayetçi olduğunu söyledi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz