”Fala inanma falsızda kalma” demişler. Kahve müptelası olan ya da olmayan fala olan heves, istek her geçen gün artıyor. İnsanlar gerçek falcıların dışında birde fal uygulamalarına yöneliyor. Bizde sizler için en iyi fal uygulamalarını bir araya getirdik.

Sanal falcılar mahkemelik oldu! Kaave Falı'nın sahipleri isyan etti - Son Dakika Haberleri İnternet

Kaave Falı
Günlük 3 kez fal bakmanıza olanak tanıyan bu ücretsiz uygulamada, falınızı gönderdikten sora 10 dakika içinde yorumlarına ulaşabiliyorsunuz. İlk günden bu yana yorumları kısalan bu uygulama, uygulama içi satın almaya insanları teşvik ediyor.

Derya Abla - Derya Abla Kahve Falı | Facebook

Derya Abla
Kaave falına rakip olan bu uygulama sadece kahve falı değil, tarot, yıldızname, iskambil, melek, baht fallarına da bakıyor. Ancak son zamanlarda bayağı bir ün kaybetmeye başladı. Oldukça uzun ve birbirinden alakasız cümleleriyle sizi ‘çok daha detaylı özel fal için tıklayınız’ seçeneğine götürüyor.

Fal Diyarı - Kahve Falı a Twitter: "Sizleri bekliyoruz.. ?? #kahve #kahvefalı #kahvefali #falcı #falci #faldiyarı #türkkahvesi #turkkahvesi #tarot #tarotfali #tarotfalı #aşk #sevgi #arkadaşlık #butik #makyaj #makeup #love #ankara #istanbul #izmir ...

Fal Diyarı
Oldukça uzun yorumları ve popüler olmasının yanısıra, ‘dert danış’ seçeneği ile kendini diğer fal uygulamalarından ayırıyor. Ancak bu özellik ücret karşılığında kullanılabiliyor. Daha önceden çekilmiş fallarla bile fal bakan bu uygulama oldukça popüler.

Müptela - Sesli Kahve Falı, Tarot - Home | Facebook

Canlı Kahve Falı
Farkını ortaya koyamamış ve 20 dakikadan az bir sürede yorumunu sizlere gönderen bu uygulama, sadece tasarımı ile diğer uygulamalardan farklı. İndirmemenizi öneriyoruz.

Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Fal – Applications sur Google Play

Telve
Son olarak listedeki en iyi fal yorumlama uygulaması olan telveyi mutlaka indirmelisiniz. Kahve falı dışındaki fal seçenekleri ile daha fazla keyifli vakit geçirmenizi ve birbirinden farklı falcılardan istediğiniz fal baktırma seçeneğini sizlere sunan bir uygulama. Kısacası ‘gerçekten biliyor’ dedirten bir uygulama.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz