Karşınızda Çift Renkli Samsung Galaxy S9

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, en son çıkardığı amiral gemi modellerinden olan Galaxy S9 için yeni bir renk seçeneği duyurdu. Bu bilginin gündem konusu haline gelmesini sağlayan şey ise yeni rengin özelliğinden kaynaklanıyor. Ortaya çıkan görsellere baktığımızda yeni rengin çift renk olarak geleceğini söyleyebiliriz. Alt ve üst kısımlarında farklı tonların hakim kılındığı yeni S9 modeli, çarpıcı gir görünüm oluşturmayı başarıyor.

Yeni Bir Renk Seçeneği İsteyenlere Hitap Ediyor

Son yıllarda siyah, beyaz, pembe ve altın renk seçenekleri adeta akıllı telefon sektörünü domine etmeye başladı. Hatta siyah ve beyaz için çok daha kalıcı renkler olarak yorum yapmak mümkün. Neredeyse yeni çıkan tüm telefonlar, temelde siyah ve beyaz renk desteği ile satışa sunuluyor. Piyasaya farklı bir renk seçeneği kazandırmak isteyen Samsung, bunu çift renkli Galaxy S9 modeli ile gerçekleştiriyor.

Buz mavisi olarak yorumlanan yeni Samsung Galaxy S9 rengi, klasik renklerden sıkılanları kendisine çekmeyi başarıyor. Üst tarafı yoğun miktarda mavilik içeren cihazın alt kısmı ise daha çok metalik – beyaz tonlarından oluşuyor. Sonuç olaraksa ortaya oldukça şık bir telefon görünümü çıkmış diyebiliriz.

Şimdilik Çin’de İçin Satışa Sunuluyor

Gelen bilgilere bakacak olursak Samsung’un yeni renk seçeneği ile attığı adımın küçük çaplı olduğunu söyleyebiliriz. Zira buz mavisi Galaxy S9, şimdilik sadece Çin bölgesinde satışa sunulacak. Gelecek dönemde yeni rengin yaygınlaşıp yaygınlaşmayacağı bilinmiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz