Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da birçok özellik yer almaktadır. Keyifli içeriği olan Instagram uygulaması kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Instagram uygulamasında video paylaşımı yaptığımız zaman görüntülenme sayısı yazar ancak kimlerin görüntülendiği görünmez. Bu yazımızda ise Instagram uygulamasında kendi videonuzu izlediğiniz zaman görüntüleme sayısının artıp artmadığı konusunda bilgi vereceğiz.

Bazı kullanıcılar görüntüle sayısını, beğeni sayısını arttırmak için hile yöntemine başvurabilir ancak Instagram bazı kurallara sahiptir ve kullanıcıların memnuniyeti için olan bu kurallar katı kurallar diyebiliriz. Birden fazla insanı takip ettiğiniz zaman belirli bir sınırlama gelir. Paylaşım yaptığınız kelime sınırı, etiket yapma sınırı, takipten çıkarma gibi birçok sınır Instagram uygulamasında bulunmaktadır. Bu sınırı geçmenize Instagram uygulaması müsaade etmez.


Gelelim asıl sorumuza; Instagram uygulamasında kendi videonuzu izlediğiniz zaman görüntüleme sayısında değişiklik olur mu? Hayır olmaz. Instagram uygulaması görüntülenme sayısına izin vermediği için bu durumu anlayamazsınız. Ancak attığınız videoyu kapatıp ikinci kez açtığınız zaman görüntülenme sayısında artış yaşanmaz. Videonuzu beğenen kişilerin kimler olduğunu görebilirsiniz fakat görüntülenme sayısını göremezsiniz.

Bazen beğeni sayısı ve görüntülenme sayısında farklılık olabilir. Bu durum aklınıza beğenen kişilerin birkaç defa izlemesi sonucu görüntülenme sayısı farklıdır fikrini getirebilir. Ancak böyle bir durum yoktur, videonuzu görüntüleyip de beğenmeyen birçok insan bulunabilir. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz